Zagłosuj na następne szkolenie pokazowe w Twoim mieście!

Wypełnij ankietę i daj nam znać, jakie narzędzia szkoleniowe MindLab chcesz poznać oraz wybierz miasto, w którym najchętniej wybierzesz się na bezpłatne wydarzenie (może wolisz wydarzenie online? Taka opcja również istnieje!). Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wypełnienie zajmie ci około 2-3 minut. Zapraszamy.

Chcesz zbudować kulturę bezpieczeństwa?
Sprawdź nasze gry!

 

Wypełnij ankietę i daj nam znać, jakie narzędzia szkoleniowe MindLab chcesz poznać oraz wybierz miasto, w którym najchętniej wybierzesz się na bezpłatne wydarzenie (może wolisz wydarzenie online, albo spotkanie tylko dla Twojej firmy? Taka opcja również istnieje!). Wypełnienie ankiety zajmie ci około 2-3 minut. Zapraszamy.

Ostatnia Wyprawa

Multimedialne połączenie gry planszowej i aplikacji, które uświadamia, dlaczego warto bezpiecznie pracować

Licho nie śpi

Czy można przewidzieć potencjalne wypadki? Licho Nie Śpi to pozornie wesoła gra, mówiąca o poważnych sprawach.

1. Wybierz miejsce, w którym chcesz, aby odbyło się bezpłatne wydarzenie

2. Wybierz gry, które chcesz poznać

Obok znajdziesz opis każdej z gier.

3. Zostaw dane

Jeśli chcesz, byśmy informowali cię o odbywających się w najbliższym czasie bezpłatnych wydarzeniach

Efekt: Zmiana

 Gracze w grze Efekt: Zmiana mają za zadanie przeprowadzić swój zespół przez proces zmiany w całej firmie.

Kooperacja

Współpracować? Może lepiej działać na własną rękę? Co i w jakich sytuacjach leży w naszym interesie? Rozgrywka Kooperacji to interesująca lekcja pracy zespołowej.

Lejek Sprzedaży

Wyższa sprzedaż? Bez dobrego menedżera się nie obędzie… Lejek Sprzedaży pokaże uczestnikom szkolenia, jak zarządzać pracą handlowców i osiągać większe zyski.

Most na Rzece Sava

Współpraca z klientami mogłaby przebiegać lepiej? Zaproś uczestników szkolenia do rozgrywki Mostu na Rzece Sava. Sprawdźcie, jak powinien pracować dobry konsultant.

Motywatory

Skuteczne motywowanie pracowników to klucz do efektywnej pracy zespołu. Rozgrywka Motywatorów pokaże uczestnikom szkolenia, jak sprostać temu wyzwaniu.

Ostatnia Wyprawa

Gra szkoleniowa Ostatnia Wyprawa porusza temat bezpieczeństwa pracy. W trakcie rozgrywki zadaniem uczestników jest zdobycie jak największej liczby rozmaitych przedmiotów.

Projektopolis

Wygórowane i zmienne wymagania klienta, ograniczony budżet i krótki termin realizacji. Jak zapanować nad tym wszystkim w projekcie? Projektopolis to wieloaspektowe wyzwanie, niezależnie od tego, jakie projekty w rzeczywistości realizuje Twój zespół.

Twój Czas

Które zadania wykonać? Kiedy? Dlaczego work-life balance ma znaczenie? Z grą Twój Czas pokażesz uczestnikom szkoleń, na czym polega efektywny time management.